Stenhoj: jesteśmy do Twojej dyspozycji!

 

Informacja handlowa

 

Grzegorz Stokłosa: tel.601 817 170,

e-mail:g.stoklosa@italcom.com.pl

 

Dariusz Motyka: tel. 601 972 901,

e-mail: d.motyka@italcom.com.pl

 

Adam Widera: tel. 601 817 201,

e-mail: a.widera@italcom.com.pl

 

 

Przedstawiciele regionalni

 

Paweł Puszcz: tel. 609 494 698

e-mail: p.puszcz@italcom.com.pl

 

Marek Koman: tel. 601 510 898

e-mail: m.koman@italcom.com.pl

 

Dawid Lipnicki: tel. 607 088 075

e-mail: d.lipnicki@italcom.com.pl


Serwis i montaż urządzeń Stenhoj:

 

Krzysztof Fogel - Dyrektor Techniczny tel. 607 088 076

e-mail: k.fogel@italcom.com.pl

 

Marek Pietras - Kierownik Serwisu tel. 607 088 091

e-mail: m.pietras@italcom.com.pl

 

 

Biuro:

ITALCOM GROUP

Al. Roździeńskiego 188B

40-203 Katowice

tel./fax (32) 204 35 13