NOWOŚCI W OFERCIE STENHOJ:

Podnośniki nożycowe STENHOJ:

STENHOJ MS45
STENHOJ MS45
STENHOJ MS50
STENHOJ MS50

Dwie nowe maszyny marki STENHOJ o nośności odpowiednio: 4,5 oraz 5 ton, występują w tylu wariantach, że nie sposób nie znaleźć wśród nich doskonałego rozwiązania do własnego warsztatu!

 

Nowe nożycówki duńskiego producenta mogą być montowane na podłożu lub wpuszczane w posadzkę, zachowywać wyłącznie właściwości obsługowe lub być przystosowane do wykonywania pomiarów zbieżności.

 

Mogą być również wyposażone w dodatkowy podnośnik podprogowy a także (w przypadku MS50) szarpak hydrauliczny!

Wzmocnione urządzenia wulkanizacyjne DUNLOP:

DWB968C
DWB968C
DTM185HD
DTM185HD

Najnowsze typy maszyn oponiarskich marki DUNLOP sprostają każdemu wyzwaniu!

 

Komputerowa wyważarka DWB968C posiada 5 programów wyważania, wykonuje automatyczne pomiary odległości koła od boku wyważarki, średnicy i szerokości, jest wyposażona w wyświetlacz LCD oraz joystick i obsługuje koła o średnicy obręczy 10-25" i szerokość obręczy 1,5-20".

 

Automatczna montażownica DTM185HD jest jeszcze solidniejsza i jeszcze bardziej niezawodna od swojej poprzedniczki: DTM185. W obecnej wersji (Heavy Duty) powiększona została średnica zarówno drążka sześciokątnego jak i ślizgowego ramienia poziomego. Maszyna posiada silny mechanizm blokady, kwadratowy masywny stół montażowy z zestawem nakładek ochronnych. Dodatkowo siłownik zbijaka opon wykonany jest z nierdzewnej stali a manometr ciśnienia zyskał atrakcyjny, nowoczesny design.

 

Postaw na sprawdzoną markę i ciesz się udoskonalonymi i wzmocnionymi urządzeniami DUNLOP! Przejdź do maszyn TUTAJ